KONST / Litografier / Färglitografi 12376126
nr 1237 6126
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Gatuscen. Signerad, numrerad 149/290. Motivet: 36x21
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:54:32
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström